Yılbaşı Gecesi Wyndham Grand Levent İstanbul'da Yıldızlar Yağmuru - Magazin

01.03.2023 - Çarşamba 09:07

Wyndham Grand Levent İstanbul, 31 Aralık’da gerçekleşecek Yeni Yıl Galasında Selami Şahin, Suzan Kardeş, Doğu Demirkol, Kadir Çöpdemir, Müjde Kızılkan gibi Türkiye’nin usta seslerini ve sevilen sanatçılarını bir araya getirerek uzun yıllar unutulmayacak bir geceye ev sahibi olmaya hazırlanıyor.

Muhteşem gala gecesi, İstanbul'un en önemli geçiş noktası Levent Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan, Avrupa ve Anadolu yakasındaki bir çok noktaya yakın mesafede, güleryüzlü hizmet kalitesi ve ödüllü şefleri ile öne çıkan Wyndham Grand Levent İstanbul’un kolonsuz -1270 m2, 7m tavan yüksekliğine sahip Piri Reis Balo Salonunda gerçekleşecek.

Gala Gecesinin seçkin misafirleri için hazırlanan çok özel Yılbaşı Menüsü damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakacak.

Gecenin sunucusu, yılların deneyimli ve sevilen ismi Kadir Çöpdemir’in keyifli yeni yıl sohbeti ile başlayacak program, Müjde Kızılkan’ın güçlü sesi ile farklı dillerde söyleyeceği şarkılardan oluşan özel repertuar ile devam edecek. Ardından, misafirlerimiz sevilen sanatçı Suzan Kardeş ve Orkestrası ile dansçıları eşliğinde Yılbaşı gecesine özel olarak hazırlanan Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz besteleri ve Balkan ezgilerini içeren muhteşem bir programı izleyecekler. Yeni yıla yaklaşan saatlerde sahne alacak ünlü komedyen Doğu Demirkol'un esprileri geceye büyük renk katacak. Saatler 23.30'u gösterdiğinde ise müzik tarihimizde unutulmaz şarkılarının yaratıcısı, elli yıllık sanat hayatı ile hepimizin severek dinlediği Büyük Usta; Selami Şahin sahne alacak.

Yılbaşında ailelerimizin en değerli varlığı çocuklar için de özel oyun odaları, yaş gruplarına özel etkinlikler, çocuk büfeleri ve uyku odaları hazırlanıyor.

Gecenin organizasyonunu Toplantı ve Etkinlik sektörünün lider şirketi KREA M.I.C.E. üstleniyor.

KREA M.I.C.E. Kurucusu ve CEO’su Seda Mızraklı Ferik:
“Önümüzde yepyeni hedefler, umutlar ve beklentilerle dolu bir yıl var. 2023’e unutulmaz bir başlangıç için yapabilmeniz için muhteşem bir Yeni Yıl Galası hazırladık. Ünlü sanatçı dostlarımız ile misafirlerimize tam bir “Yıldızlar Yağmuru” yaşatacağız. Kusursuz bir akış ve ödüllü şeflerimizin lezzetleri eşliğinde çok farklı bir yılbaşı gecesi geçirmeye hazır olun. Yeni yılı şimdiden içtenlikle kutluyor, 2023’ün sağlık, mutluluk, bereket ve barış getirmesini diliyorum. Umarım 2023 hayallerinizin gerçekleştiği, güzel anılar biriktirdiğiniz anlamlı bir yıl olur.” dedi.

Wyndham Grand İzmir Özdilek'te Işıl Işıl Bir Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı Gecesi Wyndham Grand Levent İstanbul'da Yıldızlar Yağmuru

ALINTI KAYNAK: https://www.turkiyehaberajansi.com/yilbasi-gecesi-wyndham-grand-levent-istanbul-da-yildizlar-yagmuru/124252/

YORUM YAZ