Yargıdan üzen veda haberi geldi

02.03.2023 - Perşembe 12:22

Abone ol

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinden gelen son haberler hiç iyi değil. Dizinin finaliyle ilgili bilgiler netleşirken bir oyuncu da kadrodan ayrıldı.

Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi iki hafta boyunca ekrana gelememişti.

Dizinin kadrosundan ayrıldı

Öte yandan Rıdvan karakterine hayat veren Yiğit Kalkavan'ın diziye veda edip etmeyeceği merak konusuydu. Yiğit Kalkavan'ın ayrılığı kesinleşti.

54.bölümde veda etti

Yargı dizisinde Rıdvan karakterine can veren Yiğit Kalkavan, dizide Başsavcı Pars'ın kalemi görevinde yer alıyor. Adliyede çalışan Özge ile aşk yaşayan Rıdvan, Özge'ye evlilik teklifi etmek için hazırlık yapıyordu. Fakat Rıdvan, Pars'ın verdiği görevi gerçekleştireceği sırada hain bir suikasta kurban gitti.

Final tarihi ne zaman?

Edinilen bilgilere göre Yargı dizisi haziran ayında final yapacak. Başlangıçta tek sezonluk olan Yargı dizisinin 1 sezon daha devamına karar verilmişti.

Yine reyting rekoru kırmayı başardı

Kanal D’de ekrana gelen Yargı dizisi, AB’de 8.02 reyting ve 20.83 izlenme payı, 20+ABC1’de 7.60 reyting ve 17.42 izlenme payı elde ederek, iki kategoride gecenin birincisi oldu. Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken dizinin Yunanistan'da da uyarlaması yapılmıştı. 

ALINTI KAYNAK: https://www.muhalif.com.tr/haber/yargidan-uzen-veda-haberi-geldi-116228

YORUM YAZ