Wyndham Grand İzmir Özdilek'te Işıl Işıl Bir Yılbaşı Kutlaması

02.03.2023 - Perşembe 09:02


Wyndham Grand İzmir Özdilek’in 4 farklı salonunda, yeni yıl eğlencesine ortak olan şık, leziz sunumlar ve birbirinden keyifli programlar eşliğinde 2023 coşkuyla karşılanacak.  

Deniz Kınay ile Enjoy Orkestrası’nın sahne alacağı Konak Salonu’nda, popüler ve nostaljik şarkılarla muhteşem bir yılbaşı gecesi, oryantal dans eşliğinde doruğa ulaşacak. Punta Salonu’nda ise geleneksel Türk - Yunan müziğinin uluslararası temsilcisi Evrim Ateşler ve Okeanos Orkestrası ile iki yakanın şarkıları ve dans performansı eşliğinde yeni yıl coşkuyla karşılanacak.

Muhteşem deniz manzarasına sahip şık Careme Restaurant’ta, canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir yeni yıl kutlamasının yanı sıra Ozone Night Club’da ise DJ ve perküsyon performansıyla capcanlı bir yılbaşı gecesi gerçekleşecek.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, minik misafirlerine özel çocuk partisinde müzik, dans, animasyon gibi etkinlikler ile açık büfe akşam yemeği ve limitsiz meşrubat servisiyle miniklere eğlenceli bir akşam yaşatacak. Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetleri ile birbirinden keyifli programların yer alacağı ışıl ışıl yılbaşı gecesinde, unutulmaz bir yeni yıl karşılaması için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

T: +90 232 292 13 36 / +90 534 085 34 55  

[ilgili-haber=124252]

ALINTI KAYNAK: https://www.turkiyehaberajansi.com/wyndham-grand-izmir-ozdilek-te-isil-isil-bir-yilbasi-kutlamasi/124253/

YORUM YAZ