Bolu Polisevi'nde Depremzede Polis Ailelerine Yemek İkramı - Güncel

01.03.2023 - Çarşamba 15:09

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Emniyet Teşkilatı Mensubu personele ve ailelerine Bolu Dağı Polisevi'nde yemek düzenlendi.

 

 

Yemeğin ev sahipliğini  Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve Polis Eşleri Derneği Bolu Şubesi Başkanı olan eşi Özlem Aksoy üstlendi.

 

 

 

Müdür Sadettin Aksoy ve eşi Özlem Aksoy polisevi'nde tek tek masaları gezerek, depremzede meslektaşlarının aileleri ve çocuklarıyla yakından ilgilendi, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

 

 

 

İl Emniyet Müdürlüğü'nün yemek etkinliği hakkındaki açıklamasında şu ifadeler yer aldı :

" YALNIZ DEĞİLSİNİZ..BİZ VARIZ..BİRLİKTE ATLATACAĞIZ..!

"Valimiz Sayın Erkan KILIÇ eşi Ayşe Elif KILIÇ Hanımefendi, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Sadettin AKSOY, Polis Eşleri Derneği Bolu Şubesi Başkanımız Sayın Özlem AKSOY Hanımefendi ve İl Jandarma Komutanı Sayın Haluk SAYGILI'nın katılımlarıyla, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Emniyet Teşkilatı Mensubu personelimiz ve ailelerine Bolu Dağı Polisevi'nde yemek düzenlemiştir.

Kıymetli misafirlerimize, bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımızı ve Türk Polis Teşkilatı olarak daima yanlarında olduğumuz hatırlatılmıştır."

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN

ALINTI HABER: https://www.turkiyehaberajansi.com/depremzede-cocuklara-polisevi-nde-yemek-ikrami/124857/

YORUM YAZ